Değerli Kullanıcılarımız,

İlknurtunc.com’ da sizlere en iyi hizmeti sunmayı arzu ediyoruz. Burada geçirdiğiniz her saniyeniniz bizim için çok önemli. Bizimle olduğunuz süreyi faydalı ve bir o kadar da keyifli geçirmenizi çok önemsiyoruz. 

İlknurtunc.com üzerinden sağladığınız hizmetlerin tamamının bu bakış açısı ile sunulduğunu bildirerek, herhangi bir sebeple aldığınız hizmeti iade etme hakkınızı aşağıdaki koşullar ile koruyoruz.


1. Eğitim Hizmetleri


1.1. Teslimat Koşulları


Eğitim hizmetleri, hizmet tanıtım sayfasında belirtilen gün, saat ve yerde teslim edilir/ gerçekleştirir. Eğitim programı gün ve saatinde (yeterli katılımcı sayısına ulaşılamaması, mücbir sebepler vb) değişiklik yapılabilir. Herhangi bir değişiklik yapılması durumunda, değişiklik en az 2 (iki) gün önce hizmet satın alan kişilere bildirir. Hizmet alan bu durumda ücretin tamamının iadesini talep ederse, ücretin tamamı iade edilir. 2 günden kısa bir süre kala İlknur TUNÇ tarafından eğitim gün ve saatinde değişiklik yapılması ve bunun bildirilmemesi durumunda, hizmet alan dilerse, ücretin iadesini talep edebilir. Bu durumda ödenen ücretin tamamı iade edilir. 


1.2. İade Koşulları


Eğitim hizmetini, eğitim başlangıç tarihinden en az 7 (yedi) gün önce iade etmek istemeniz halinde söz konusu eğitim için ödemiş olduğunuz ücretin tamamı iade edilmektedir.

Eğitim hizmetini, eğitime başlangıç tarihine 7 (yedi) günden az bir süre kaldıktan ve/veya eğitim başladıktan sonra iade etmek istemeniz halinde iade gerçekleştirilmemektedir. Bu durumda dilerseniz en yakın eğitim programa başvuru yapmanızı sağlıyoruz. 

Kayıt olduğunuz yeni eğitim programı ücretinin iade etmek istediğiniz eğitim programı ücretinden daha yüksek olması halinde, fiyat farkı kadar tutarı ek olarak ödemeniz gerekmektedir.

Eğitim programlarının gün ve saatlerinde yapılacak değişikliklerde, Hizmet alan hizmetin iadesini talep ederse, ücretin tamamı iade edilir. 

2 günden kısa bir süre kala İlknur TUNÇ tarafından eğitim gün ve saatinde değişiklik yapılması ve bunun bildirilmemesi durumunda, hizmet alan dilerse, ücretin iadesini talep edebilir. Bu durumda ödenen ücretin tamamı iade edilir. 

Web sitesi üzerinde yapılan tüm işlemleri kayıtları alınmaktadır. İade esasları bu kayıtlara uygun olarak gerçekleştirilmektedir.


2. Koçluk Hizmetleri


2.1. Teslimat Koşulları


Koçluk hizmeti, kullanıcı tarafından randevu oluşturularak ödemesi yapılan gün ve saatte teslim edilir/gerçekleştirilir. Randevu gün ve saatinde, Koçun hizmet veremeyecek mücbir bir sebebi olması halinde değişiklik yapılabilir. Herhangi bir değişiklik yapılması durumunda, değişiklik en az 12 saat önce hizmet satın alan kişilere bildirir. 

Koçluk hizmetini, randevu gün ve saatinden en az 7 (yedi) gün önce iade etmek istemeniz halinde, söz konusu koçluk hizmeti randevusu için ödemiş olduğunuz ücretin tamamı iade edilmektedir.

Koçluk hizmetini, randevu saatinden en az 48 saat önce iade etmek istemeniz halinde söz konusu koçluk hizmeti için ödemiş olduğunuz ücretin %80’ i iade edilmektedir. %20’ si cayma bedeli olarak kesilmektedir.

Koçluk hizmetini, randevu saatine 48 Saatten az bir süre bir süre kala iade etmek istemeniz halinde söz konusu koçluk hizmeti için ödemiş olduğunuz ücret iade edilmemektedir.

Koçluk hizmeti için aldığınız randevuya katılmamanız halinde ücret iade edilmemektedir.

Koçluk hizmeti için aldığınız randevu gün ve saatini, randevu saatine 48 saat kala değiştirmek istemeniz halinde herhangi bir ücret talep etmeden ileri bir tarihle değiştirebilirsiniz. 48 saatten az bir kala randevu gün ve saatini değiştirmek istemeniz halinde koçluk ücreti iade edilmemektedir. Bu durumda ücretini ödemek koşulu ile yeni bir randevu almanız gerekmektedir.

Randevuya katılarak, koçluk hizmeti aldığınız durumda ücret iadesi yapılmamaktadır.

12 saatten kısa bir süre kala Koç tarafından randevu gün ve saatinde değişiklik yapılması durumunda, hizmet alan dilerse, ücretin iadesini talep edebilir. Bu durumda ödenen ücretin tamamı iade edilmektedir. 

Web sitesi üzerinde yapılan tüm işlemleri kayıtları alınmaktadır. İade esasları bu kayıtlara uygun olarak gerçekleştirilmektedir.


3. Garanti ve Feragat


Bu web sitesinde sunulan bütün içerik, yazılım ve hizmetler son kullanıcıya içerik sahibi tarafından sunulduğu haliyle sağlanmış olup, herhangi bir amaca uygunluk açısından veya başka bir açıdan herhangi bir garantiye tabi değildir. Müşteri bu durumu peşinen kabul eder. 

İlknur TUNÇ,  hiçbir şekilde siz veya başka bir üçüncü kişi tarafından bu web sitesine erişim ve kullanım veya bu web sitesinden linkle yönlendirilmiş başka bir web sitesine erişim ve kullanım vasıtasıyla uğranılmış dolaysız veya dolaylı bir zarardan, gelir veya veri kaybından veya başka bir zarardan sorumlu tutulamaz.

Garanti ve Feragat hükümleri, bu web sitesinde yer alan bütün üçüncü kişilere ait materyal için de geçerlidir.